Pendik'te fabrikaya kadın işçiler alınacak

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te fabrikaya vardiyalı çalışabilecek 10 kadın işçi alımı yapılacak. Detaylar kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te havuz seramiği üretimi yapan fabrikaya vasıflı/vasıfsız Beden İşçisi alımı yapılacak. Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan adayların başvurusuna açık ilanla 10 kadın işçi istihdam edilecek. Firmanın yemek, servis imkanı bulunmakla beraber, çalışanlara ikramiye de verilmektedir. Adaylarda aranan nitelikler neler? İstanbul Anadolu Yakası Beden İşçisi iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

Beden İşçisi İş İlanı Detayları

İstanbul Anadolu Yakası'nda Pendik'te havuz seramiği üretimi yapan Serapool Porselen firması tarafından 28 Ocak'ta yayınlanan Beden İşçisi iş ilanına başvuracak adaylar, üretimde görevlendirilecek. Başvuru yapacak adayların Tuzla, Pendik, Kartal ve Gebze ilçelerinde ikamet etmesi tercih edilecek. 3 vardiya şeklinde çalışma sistemi bulunan firmanın mesai saatleri 08.30-16.30, 16.30-00.30, 00.30-08.30 şeklindedir. Diğer detaylar için aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak inceleyin. kariyer istanbul net olarak her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli, Tecrübesiz
Eğitim Seviyesi : Okur Yazar
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : Serapool Porselen Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kategori : İŞKUR İş İlanları / Pendik Hizmet Merkezi
Sektör/Departman Endüstriyel Ürünler
Pozisyon Beden İşçisi
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : 10
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü Kadın Adaylar
Yaş : 17 yaşından büyük adaylar
Çalışma Yeri : Ramazanoğlu Mah. Mahmut Bayram Cad. No:13, Pendik / İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Anadolu Yakası (Tuzla, Pendik, Kartal) ve Gebze
Yayınlanma Tarihi : 28 Ocak 2020
Son Başvuru Tarihi : 27 Şubat 2020
Maaş : Belirtilmedi
İŞKUR İlan No : 00005378580
Şikayet et

İletişim Bilgileri
Telefon : +90 216 222 20 20
E-Posta : ik@serapool.com
Başvuru için geriye kalan süre
İŞKUR beden işçisi iş ilanına, İŞKUR hizmet merkezlerinden gönderme formu alarak ya da yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz İŞKUR e-şube sayfasından online başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işleminizin ardından firma ile görüşmeye gitmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için firma yetkilisi ile iletişime geçiniz. Firma yetkilisi telefonu yukarıda İletişim Bilgileri bölümünde belirtilmiştir.

İŞKUR iş ilanlarına online başvuru yapabilmek için İŞKUR e-şubeye kayıt olmalısınız. Daha önce İŞKUR hesap aktif etme işlemini yapmadıysanız, İŞKUR Kayıt Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı inceleyiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar