Hakkımızda

Yaşadığın şehrin iş ilanlarını uzakta arama.. Kamu iş ilanları, İŞKUR iş ilanları, banka, belediye, özel sektör iş ilanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul’da!
Yaşadığın şehrin iş ilanlarını uzakta arama! İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu iş ilanları, İŞKUR iş ilanları, banka iş ilanları, belediye iş ilanları, özel sektör iş ilanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul’da!

Biz Kimiz?

kariyeristanbul.net, İstanbul’da iş arayanlarla iş verenleri online ortamda buluşturan bir internet sitesidir. Buradaki iş ilanları, eleman ilanları, personel alımları, duyurular tamamen bilgi amaçlıdır. Hedefimiz kamu ve özel sektör iş ilanlarının, duyuruların daha büyük bir kitleye ulaştırılmasına katkı sağlamaktır.

Kariyer İstanbul Vizyon

Vizyonumuz, kamu kurumları ve özel sektör şirketleri ile iş arayanları en doğru şekilde buluşturmaya katkı sağlamak, hızlı ve doğru bilgilendirmeler yaparak Türkiye’nin ve İstanbul’un istihdam piyasasına destek olmak.

Kariyer İstanbul Misyon

kariyeristanbul.net online ortamda kamu kurumları ile özel sektör şirketlerinin iş ilanlarını yayınlayarak kurumların/şirketlerin eleman bulmasına ve iş arayan adayların da iş bulmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Bu sürece destek olmak, iş arayan adayları bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek amacıyla iş başvurusu süreçleri, kariyer rehberi, kariyer eğitimleri, örnek cv hazırlama, sektörel özgeçmiş örnekleri gibi birçok konuda hazırlanan içeriklerle adaylara bilgi paylaşımı yapılıyor.

kariyeristanbul.net bu hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmez. Yayınlanan ilanlarla ilgili başvuru yapacak adaylar, doğrudan ilgili kurum ya da şirketin insan kaynakları ya da işe alım sayfasına yönlendirilir.


Saygılarımızla
kariyeristanbul.net