Türk Kanser Derneği temizlik elemanı alacak

Türk Kanser Derneği konaklama merkezinin temizlik işlerini yapacak personel alacak. Temizlik elemanı iş ilanı detayları kariyeristanbul.net'te!

Türk Kanser Derneği, Beyoğlu'ndaki konaklama merkezinde görevlendirilecek temizlik elemanı alımı yapacak. Adaylarda aranan nitelikler neler? İlana başvuru süresi ne zaman sona eriyor, kimler başvurabilir? Türk Kanser Derneği çalışma koşulları, müracaat şartları neler? İstanbul temizlik elemanı iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

Temizlik Elemanı İş İlanı Detayları

Türkiye İş Kurumu internet sitesinde Beyoğlu Hizmet Merkezi tarafından 25 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan iş ilanına göre Türk Kanser Derneği, 15 hasta odasının bulunduğu konaklama merkezinde görevlendirilmek üzere temizlik personeli alımı yapacak. İşe alınacak personel, hasta odalarının ve ortak alanların temizlenmesi ile görevlendirilecek. Türk Kanser Derneği'nde, haftada 6 gün 09.00-17.30 saatleri arasında mesai yapılırken, haftalık tatil pazar günüdür.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Temizlik personeli alımı iş ilanına başvuracak adayların 22-55 yaş arasında ve en az bir yıl hastane veya otel odası temizliğinde tecrübeli olması tercih ediliyor.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri Neler?

En az ilköğretim, en fazla lise mezunu adayların başvurusuna açık olan Temizlik Elemanı İş İlanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak inceleyin. kariyeristanbul.net olarak her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz. İlana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli (En Az 1 Yıl)
Eğitim Seviyesi : En Az İlköğretim(Mezun), En Fazla Lise(Mezun)
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf, Tecilli
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Kurum/Şirket : Türk Kanser Derneği
Kategori İŞKUR İş İlanları
Sektör Sağlık Sektörü
Pozisyon : Temizlik Elemanı
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : 1
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : 22-55 yaş arası
Çalışma Yeri : Prof. Dr. Bedi Gorbon Sk. No:1 Şişhane, Beyoğlu / İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm İlçeler)
Yayınlanma Tarihi : 25 Aralık 2019
Son Başvuru Tarihi : 23 Ocak 2020
Maaş : Asgari Ücret
İŞKUR İlan No : 00005323241
Telefon : 0 537 911 07 24
E-Posta : -
Başvuru için geriye kalan süre

İşkur İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

    1. Yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
    2. İş ilanına başvurmak için ilanın üstündeki GİRİŞ ekranından e-Devlet İle Giriş butonuna tıklayın.
    3. Açılan pencerede T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi yazıp SİSTEME GİRİŞ YAP butonuna tıklayın.
    4. Giriş yaptıktan sonra ilanın altındaki BAŞVUR butonuna tıklayın.
    5. Tebrikler! İŞKUR üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirdiniz.
Eğer ilanda belirtilmişse BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firma yetkilisi ile iletişime geçiniz. Kurum yetkilisi telefon numarası yukarıda Pozisyon Bilgileri bölümünde belirtilmiştir.
İŞKUR e-Şube'de daha önce kayıt oluşturmadıysanız, resimli anlatım için İŞKUR İş Arayan Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı inceleyin.
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar