İBB cami temizlik personeli alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi cami temizlik personeli iş ilanı yayınladı. İBB temizlik elemanı iş başvurusu nasıl yapılır? İBB ilanları kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cami Temizlik Personeli iş ilanı yayınladı. İBB iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? İBB cami temizlik personeli alımı ilanına nasıl başvurulur? İBB cami temizlik personelleri nerelerde görevlendirilecek? İBB iş ilanına başvuru süresi ne zaman sona erecek? İBB Cami Temizlik Personeli iş ilanı ve İBB güncel iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

İş İlanı Detayları

İBB kariyer ilanları sayfasında yayınlanan Cami Temizlik Personeli iş ilanına başvuracak adaylar, İstanbul genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip caminin, rutin temizlik işlerini ve genel bakımlarını yapmakla görevlendirilecek.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

İş İlanı Kriterleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilan kriterlerine göre işe başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekirken, adayların esnek çalışma saatlerine bir engeli olmaması isteniyor. İlanda ikamet şartı bulunmazken, İstanbul genelinde ikamet eden tüm adaylar temizlik elemanı alımı ilanına başvuru yapabilir. İBB iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması da aranan kriterler arasında bulunuyor. İBB Cami Temizlik Personeli iş ilanı ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı bölümlerini inceleyiniz.

Genel Nitelikler

 • En az İlköğretim mezunu,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden,
 • "Cami Temizlik Personeli" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • İstanbul Genelinde yer alan 39 adet tarihi ve turistik öneme sahip camilerin; günlük, haftalık ve aylık şekilde rutin temizliklerini ve genel bakımlarını yapmak.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri Neler?

İBB Cami Temizlik Personeli iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak inceleyin. kariyeristanbul.net olarak her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz. İlana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli ya da Tecrübesiz
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : İlköğretim(Mezun)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : İstanbul Büyükşehir Belediyesi / İSPER AŞ
Kategori İBB İş İlanları
Sektör Temizlik
Pozisyon : Cami Temizlik Personeli
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : Belirtilmedi
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Çalışma Yeri : İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm ilçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm ilçeler)
Yayınlanma Tarihi : 23 Aralık 2019
Güncelleme Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 2 Ocak 2020
Maaş : -
İlan No : -

Başvuru için geriye kalan süre

İBB İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Bu ilana başvurmak için yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan sayfada ilanın üstünde yer alan BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. Tebrikler artık İBB ve iştiraklerine iş başvurusu yaptınız.
  4. Başvurunuzun alındığına dair kayıtlı e-posta adresinize mail gönderilecektir.
Eğer daha önce kayıt olmamış ve özgeçmişinizi hazırlamadıysanız ilana başvuramazsınız. İBB Kariyer kayıt olmak ve İBB Kariyer özgeçmiş oluşturmak için bağlantılara tıklayın.
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar