Denizbank çağrı merkezi asistanı iş ilanı

Denizbank Çağrı Merkezi Asistanı iş ilanı yayınladı. Kimler çağrı merkezi asistanı olabilir? İlan kriterleri neler? Çağrı merkezi asistanı ne iş yapar? İstanbul Denizbank iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

Denizbank iletişim merkezi personel alımı ilanı yayınladı. Denizbank çağrı merkezi iş ilanında aranan yetenek ve uzmanlıklar neler? Kimler çağrı merkezinde çalışabilir? Başvuru süresi ne zaman sona eriyor? Denizbank'ta kariyer yapmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Denizbank İletişim Merkezi İş İlanı Bilgileri

Başta yeni mezunlar olmak üzere bankacılık kariyerine ilk adımı atmak için Denizbank'tan güzel bir fırsat. Denizbank iletişim merkezi asistanları arıyor. İşe alınacak çağrı merkezi Asistanı, Deniz'de İletişim Merkezi'ne telefon, Fastpay, MobilDeniz, Skype vb. kanalıyla gelen sesli veya online sohbet çağrılarını karşılayarak, müşteri talep ve işlemlerini gerçekleştirecek. Çağrı merkezi asistanları gösterdikleri performansları doğrultusunda İletişim Merkezi departmanında ya da DenizBank şubeleri ve genel müdürlük birimlerinde oluşacak kariyer fırsatlarından yararlanabilirler.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Banka çağrı merkezinde 7 gün 24 saat aralıksız müşteri memnuniyetini sağlamak için özveriyle çalışabilecek, vardiyalı çalışma engeli olmayan, en az lise mezunu ve 28 yaşını aşmamış adaylar aranıyor. Çağrı merkezi asistanı iş ilanına başvuracak erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekiyor. Ayrıca adayların MS Office programlarına hakim, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyetine güvenen ve takım çalışmasına yatkın olmaları isteniyor.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Çağrı Merkezi Asistanı İş İlanı Detayları

Denizbank kariyer merkezi tarafından yayınlanan iş ilanına başvurular 30 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Denizbank iletişim merkezi iş ilanına başvurmadan önce aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı bölümlerini incelemenizi öneririz.

Genel Nitelikler

 • 28 yaşını aşmamış,
 • En az lise mezunu,
 • Vardiyalı olarak çalışabilecek,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü,
 • Satış ve ikna kabiliyetine güvenen,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

İş Tanımı

 • Yüksek kalitede hizmet sunan İletişim Merkezimize çeşitli iletişim mecralarından (Telefon, Fastpay, MobilDeniz, Skype vb.) 7 gün 24 saat, kesintisiz, sesli ve/veya ve chat kanalı ile gelen müşteri talep ve işlemlerinin gerçekleştirilmesinin yanı sıra bankamız karlılığını arttıracak satış faaliyetleri ile katkı sağlanmasından sorumludur. Sizde Deniz’de İletişim Merkezi Asistanı göreviyle Bankacılık kariyerine ilk adımı atabilirsiniz.

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri

Bu ilana başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı incelemeyi unutmayın. İstenen kriterlere ve yeteneklere uygun olmayan başvurular değerlendirme dışında bırakılacaktır. Her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz. İlana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli ya da Tecrübesiz Adaylar
Askerlik Durumu : Yapıldı, Tecilli(En Az 2 Yıl)
Eğitim Seviyesi : En Az Lise(Mezun)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : DenizBank
Kategori Banka İş İlanları
Sektör Finans Sektörü
Pozisyon Çağrı Merkezi Asistanı İş İlanları
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli (Yeni Mezun)
Personel Sayısı : Belirtilmedi
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : 28 yaşını aşmamış
Çalışma Yeri : İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm İlçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler)
Yayınlanma Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 30 Aralık 2019
Maaş : Belirtilmedi
İlan No : -
Başvuru için geriye kalan süre

DenizBank İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

  1. Yukarıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.
  2. Açılan sayfada ilanın altında yer alan 'İlana başvuru yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir' yazısına tıklayın.
  3. Açılan pencerede Yeni Üye butonuna tıklayın.
  4. DenizBank üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra ilan sayfasına gidip BAŞVUR butonuna tıklayın.
  5. Tebrikler! DenizBank üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirdiniz.
Çağrı Merkezi Elemanı, birçok yetkinlikten önce 'iyi bir dinleyici' olmalıdır.

DenizBank İşe Alım Süreci Nasıl İlerliyor?

 • Başvurunuzun ardından size e-posta ile Genel Yetenek ve Kişilik Testi gönderilir.
 • Bazı departmanlar için İngilizce Testi de gönderilir.
 • Başvurunuz olumlu değerlendirilirse video konferans yapılır ya da grup mülakatına davet edilirsiniz.
 • Olumlu değerlendirilmeniz durumunda bu aşamadan sonra ya tekrar yönetici ile birebir mülakata çağırılırsınız ya da işe başlamak için davet edilirsiniz.
Mülakatta iletişim kabiliyetinizi, özgüveninizi, kendinizi iyi ifade etme yeteneğinizi ölçmek için sorular sorulur.
Çağrı Merkezi Asistanı, müşteri hizmetlerinin en kritik elemanıdır. İşletme ve müşteri arasında iletişim kurar. Bu iletişim firma ile müşteri arasındaki ilişkiyi doğrudan etkiler.

Çağrı Merkezi Asistanı İle İlgili Önemli Notlar

Çağrı merkezi asistanı presentabl, kendini ifade etme yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve iyi bir dinleyici olmalıdır. Herhangi bir mezuniyet bölümü şartı olmamakla birlikte çağrı merkezi asistanı iş ilanına başvurmadan önce aşağıdaki bilgilendirme yazılarımızı okumanızı öneririz.

Çağrı Merkezi Asistanı Nedir?

 • Çağrı Merkezi Elemanı ya da Çağrı Merkezi Asistanı, kısa tanımıyla müşterilere destek sunan kişilere verilen mesleki unvandır. Çağrı Merkezi Elemanı, satın alınan ürünler ya da verilen hizmetlerle ilgili sorun yaşayan ya da bir konu, bir ürün hakkında soruları bulunan müşterilere telefonla, chat ya da görüntülü sohbetle destek sunar. Çağrı Merkezi Elemanı, firmaların müşteri hizmetlerinin en kritik elamınıdır.

Çağrı Merkezi Elemanı Ne Yapar, Görevleri Nelerdir?

 • Müşteriyle firma prosedür ve kurallarına göre iletişim kurmak,
 • Şikayetleri, iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteriyi anlamaya çalışmak,
 • Müşteri sorunlarına çözüm önerileriyle yaklaşmak,
 • Müşteri ile kurulan iletişimde saygı kurallarına önem vermek,
 • Kısa, net, anlaşılır bilgilendirmeler yapmak,
 • Bir sorunu ya da şikayeti için inbound arama ile gelen müşteriye kampanyaları aktararak, satış yapmak,
 • Müşterilere hizmet ve ürünler hakkında detaylı bilgi vermek,
 • Yetkilerini ve bilgilerini aşan herhangi bir durumda bu durumu yöneticisine ya da ilgili departmana iletmek,

Çağrı Merkezi Elemanı Nasıl Olunur?

Çağrı Merkezi Elemanı olmak için doğrudan bitirilmesi gereken bir ön lisans ya da lisans bölümü yoktur. Lise, ön lisans ya da üniversite mezunu olmak yeterlidir. Çağrı merkezlerinde neredeyse tüm bölümlerden çalışan bulmak mümkündür. Çağrı merkezlerinde çalışan personelin sadece yüzde 5'i işletme bölümü mezunudur. Bu bölümü iktisat, kamu yönetimi, bankacılık ve sigortacılık bölümleri takip eder. Bu yüzden firmalar, çağrı merkezlerinde işe başlatmadan önce eğitim verirler.

Çağrı Merkezi Elemanı Maaşı Ne Kadar?

 • Çağrı merkezi elemanı maaşları asgari ücret ile 4000 TL arasında değişmektedir. Bu rakamlar çağrı merkezi sektörünün ortalama rakamlarıdır.
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar