İBB Kariyer mekatronik mühendisi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro İstanbul mekatronik mühendisi alımı yapacak. İBB Kariyer personel alımı şartları neler? Detaylar kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, alacak. İBB iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen herhangi bir demiryolu projesinde çalışmış, alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip olması gerekiyor. Adaylarda aranan diğer uzmanlık ve nitelikler neler? Mekatronik Mühendisi'nin görev tanımı nedir? İBB Kariyer iş ilanları hakkında tüm detaylar kariyeristanbul.net'te!

Mekatronik Mühendisi İş İlanı Detayları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş ilanları sayfası tarafından yayınlanan Mekatronik Mühendisi iş ilanına başvuracak adayların, tercihen otomotiv, makina veya diğer ulaşım taşıtlarının üretim, kalite, kontrol, tedarik, proses kontrol ve yönetimi, iş ve üretim planlama konularında çalışmış, sanayiyi ve üreticileri bilmesi ve üretim yaptırabilmesi isteniyor. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi ve YDS, UDS vb. denkliğe sahip yabancı dil sınavlarından en az 70 puan almış olması ve yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmaması gerekiyor. İBB iştiraki Metro İstanbul AŞ'de görevlendirilecek olan adayların yeraltında tünel-metro vb. alanlarda çalışmaya engeli olmaması da isteniyor. Başvuru yapacak adayların gece vardiyasında çalışmaya engeli olmaması da aranan nitelikler arasında yer alıyor. İBB Metro İstanbul personel alımı hakkında diğer detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler ve İş Tanımı'nı inceleyiniz.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Alanında en az 1 yıl tecrübeli ve tercihen herhangi bir demiryolu projesinde çalışmış,
 • DC/AC konvertör sistemleri, motor sürücü sistemleri, enerji geri kazanım ve ölçüm sistemleri, otomasyon ve kontrol bilgisine sahip, OG/Elektrik tesisler/tesisat konularında proje/müşavirlik veya yapım tecrübesi olan,
 • Tercihen demiryolu araçlarında bakim tecrübesine sahip, devreye alma bilgisine sahip, elektrik devre şemalarını devre analizlerini yapabilecek seviyede okuyabilen,
 • Tercihen Otomotiv, makina veya diğer ulaşım taşıtlarının üretim, kalite, kontrol, tedarik, proses kontrol ve yönetimi, is ve üretim planlama konularında çelişmiş, sanayiyi ve üreticileri bilen, üretim yaptırabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilen ve YDS, UDS vb. yabancı dil sınavlarından en az 70 puan almak,
 • Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat yapabilme konusunda esnek,
 • Gece vardiyası dahil olmak üzere vardiyalı sistemle çalışmaya uygun,
 • Yeraltında tünel-metro vb. alanlarda çalışabilmek için sağlık durumu elverişli olan,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
 • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
 • "Mekatronik Mühendisi" alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Raylı sistemlere ait araç, elektronik, elektrik, demiryolu, elektromekanik sistemlerin arıza, bakım ve revizyon süreçlerini planlamak ve gerekli faaliyetleri yürütmek.
İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aranıyor.

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri Neler?

www.kariyer.ibb.istanbul Mekatronik Mühendisi iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak inceleyin. kariyer istanbul net olarak her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun na başvurmanızı öneririz. İlana başvurmak için aşağıdaki BU İLANA BAŞVUR butonuna tıklayın.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli (En az 2 yıl)
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : Lisans(Mezun)
Bölüm : Mekatronik Mühendisliği
Yabancı Dil : İngilizce (YDS, UDS vb. En Az 70 Puan)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Kurum/Şirket : İstanbul Büyükşehir Belediyesi / Metro İstanbul A.Ş.
Kategori
Sektör/Departman
Pozisyon :
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : -
Pozisyon Seviyesi : Uzman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Çalışma Yeri : Esenler / İstanbul
İkamet Tercihi
Yayınlanma Tarihi : 25 Mart 2020
Güncelleme Tarihi : -
Son Başvuru Tarihi : 4 Nisan 2020
Maaş : -
İlan No : IBB5-MEKAM3MU
Şikayet et

İletişim Bilgileri
Telefon : ALO 153
Görüşme Adresi : Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:5, Bakırköy / İstanbul (İBB Ek Hizmet Binası - İBB İştirakler Koordinasyon Müdürlüğü)

Başvuru için geriye kalan süre

Yorum Gönder

0 Yorumlar