Bimtaş siyaset bilimi ve kamu yönetimi iş ilanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BİMTAŞ A.Ş. siyaset bilim ve kamu yönetimi personeli alımı yapacak. Detaylar kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BİMTAŞ A.Ş. siyaset bilimi ve kamu yönetimi / siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler personeli alımı yapacak. BİMTAŞ AŞ iş başvurusu yapacak adaylarda aranan uzmanlık, deneyim ve diğer nitelikler neler? BİMTAŞ ilan şartnamesi kriterleri nedir? Daimi personel ilanına başvuru için istenen belgeler neler? BİMTAŞ AŞ iş başvurusu detayları kariyeristanbul.net'te!

BİMTAŞ İş İlanı Detayları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BİMTAŞ A.Ş. tarafından yayınlanan ilana göre siyaset bilimi ve kamu yönetimi personeli alımı yapılacak. İBB iştirak şirketi BİMTAŞ AŞ'ye iş başvurusu yapacak adayların öncelikle kamu haklarından mahrum olmaması ve emekli olmaması gerekiyor. Başvurular e-posta ile özgeçmiş (cv) göndererek yapılacak. Diğer detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler, İş Tanımı ve Çalışma Şartları'nı inceleyiniz.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Genel Nitelikler

 • Detaylı rapor, bilgi ve verileri düzenli olarak tutabilen,
 • Ülke ve dünya gündemini takip edebilen,
 • Saha çalışması yapabilen,
 • Aktif olarak araç kullanabilen,
 • Özel sektör tecrübesi olan,
 • İyi düzeyde MS Office vb. programları kullanabilen,
 • İyi düzeyde yabıncı dil bilgisi (İngilizce, Almanca vb.) olan,
 • Siyaset Bilimi ve Kamu Personeli / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler personeli alımı yapılacaktır.

İş Tanımı

 • BİMTAŞ AŞ'de Uluslararası İlişkiler Uzmanı olarak görev alacak.

Çalışma Koşulları

 • Çalışma Saatleri: 07.45-16.45
 • Çalışma Süresi: Haftalık 45 saat

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri

BİMTAŞ A.Ş. iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak incelemenizi öneririz. kariyeristanbul.net her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz.

Bu ilana başvurabilmek için 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmanız ve kamu haklarından mahrum olmamanız gerekmektedir.
Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : Lisans(Mezun)
Yabancı Dil : İyi Derecede İngilizce, Almanca vb.

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : İstanbul Büyükşehir Belediyesi / Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirlik Teknik Hizmetler San. Tic. A.Ş. (BİMTAŞ AŞ)
Kategori Belediye İş İlanları
Sektör/Departman Hizmet
Pozisyon : Uluslararası İlişkiler Uzmanı
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : 2
Pozisyon Seviyesi : Uzman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : -
Çalışma Yeri : İstanbul Avrupa Yakası (Beyoğlu)
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm ilçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm ilçeler)
Yayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2020
Son Başvuru Tarihi : 29 Ocak 2020
Maaş : Belirtilmedi
İlan No : -
Telefon +90 212 245 99 00
E-Posta : bimtas@bimtas.istanbul
Başvuru için geriye kalan süre

Bu İlana Nasıl Başvuru Yapılır?

  1. Yukarıdaki İLAN METNİNİ İNCELE butonuna tıklayın.
  2. İlan metnini detaylı inceleyin.
  3. Yukarıda Pozisyon Bilgileri bölümünde belirtilen e-posta adresine özgeçmişinizi gönderin.
  4. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun görülen adaylar e-posta, SMS ya da telefon yoluyla mülakata çağırılacaktır.
Başvurular ilan metninde belirtilen e-posta adresine özgeçmiş göndererek yapılacaktır. E-postanızda hangi kadro için başvuru yaptığınızı belirtmeyi unutmayın!
İlan metninde başvuru adresi olarak kariyer.ibb.istanbul adresi gösterilmiştir. Ancak henüz kariyer.ibb.istanbul sayfasında böyle bir ilan yayınlanmadığı için başvurular e-posta ile alınacaktır. kariyer.ibb.istanbul sayfasında ilanın yayınlanması durumunda oradan da başvuru yapmanızı tavsiye ederiz!
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar