Sarıyer Belediyesi 7 veteriner teknikeri alacak

Sarıyer Belediyesi veteriner teknikeri alımı yapacak. Veteriner teknikeri iş ilanına kimler başvurabilir? Detaylar kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Sarıyer Belediyesi, 7 Veteriner Teknikeri alımı yapacak. Sarıyer Belediyesi iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? İlan şartnamesi kriterleri neler? Veteriner teknikeri ilanına başvuracak adaylar nerede görevlendirilecek? Çalışma şartları ve müracaat koşulları neler? Sarıyer Belediyesi'ne iş başvurusu nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeristanbul.net'te!

Sarıyer Belediyesi İş İlanı Detayları

Sarıyer Belediyesi iştiraki Sarbel A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanı ile 7 adet veteriner teknikeri alımı yapılacak. En az üniversite mezunu, 24-40 yaş arasındaki adayların başvusuna açık olan ilan ile işe alınacak veteriner teknikerleri SARBEL AŞ bünyesinde daimi işçi statüsünde göreve başlayacaklar. İlana başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri

Sarıyer Belediyesi iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak incelemenizi öneririz. kariyeristanbul.net her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz.

Bu ilana başvurabilmek için 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmanız ve kamu haklarından mahrum olmamanız gerekmektedir.
Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : Lisans(Mezun)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : Sarıyer Belediyesi / SARBEL Organizasyon Temizlik Spor Hizmetleri Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kategori Belediye İş İlanları
Sektör Veterinerlik
Pozisyon : Veteriner Teknikeri
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : 7
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : 24-40 Yaş Arası
Çalışma Yeri : Sarıyer / İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm İlçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler)
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2019
Son Başvuru Tarihi : 17 Aralık 2019
Maaş : Belirtilmedi
İŞKUR İlan No : -
Başvuru için geriye kalan süre

Bu İlana Nasıl Başvuru Yapılır?

    1. Yukarıdaki İLAN FORMUNU İNCELE butonuna tıklayın.
    2. İlanda belirtilmişse e-posta ile özgeçmişinizi kuruma gönderin.
    3. Formda belirtilen belgeleri tamamlayın.
    4. Formda belirtilen kurum/firma yetkilisi ile iletişime geçin.
İlana başvurmak için firma/kurum yetkilisinden randevu almayı unutmayın!
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar