Sarıyer Belediyesi 5 daimi işçi alacak

Sarıyer Belediyesi iştiraki Sarbel AŞ hayvan yakalama ve temizlik personeli alımı yapacak. Sarıyer Belediyesi iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

İstanbul Sarıyer Belediyesi iştiraklerinden SARBEL A.Ş. hayvan yakalama ve temizlik personeli alımı yapacak. Sarıyer Belediyesi iş ilanına başvuracak adaylarda aranan nitelikler neler? Hayvan yakalama ve temizlik personeli ilanı ile kaç kişi istihdam edilecek? Çalışma koşulları neler? Sarıyer Belediyesi SARBEL AŞ iş başvurusu nasıl yapılır? Tüm detaylar kariyeristanbul.net'te!

Sarıyer Belediyesi İş İlanı Detayları

Sarıyer Belediyesi tarafından kurulan ve 'insana saygı' anlayışı ile hizmet veren SARBEL A.Ş, hayvan yakalama ve temizlik personeli alımı yapmak için 13 Aralık'ta ilan yayınladı. Daimi işçi statüsünde işe alınacak personeller Sarbel Organizasyon Temizlik Spor Hizmetleri İnşaat Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde daimi işçi olarak istihdam edilecek. Hayvan yakalama ve temizlik personeli olarak 5 kişi istihdam edilecek.

Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri

Sarıyer Belediyesi iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak incelemenizi öneririz. kariyeristanbul.net her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz.

Bu ilana başvurabilmek için 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmanız ve kamu haklarından mahrum olmamanız gerekmektedir.
Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli ya da Tecrübesiz
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : Lisans(Mezun)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Şirket/Kurum : SARBEL Organizasyon Temizlik Spor Hizmetleri Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kategori Belediye İş İlanları
Sektör Temizlik
Pozisyon : Temizlik Personeli
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli
Personel Sayısı : 5
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : 25-40 Yaş Arası
Çalışma Yeri : Sarıyer / İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm İlçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler)
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2019
Son Başvuru Tarihi : 17 Aralık 2019
Maaş : Belirtilmedi
İŞKUR İlan No : -
Başvuru için geriye kalan süre

Bu İlana Nasıl Başvuru Yapılır?

    1. Yukarıdaki İLAN FORMUNU İNCELE butonuna tıklayın.
    2. Formda belirtilen belgeleri tamamlayın.
    3. Formda belirtilen kurum/firma yetkilisi ile iletişime geçin.
İlana başvurmak için firma/kurum yetkilisinden randevu almayı unutmayın!
Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar