Beyoğlu Belediyesi organizasyon personeli alacak

Beyoğlu Belediyesi kültür ve sosyal işler organizasyon ve etkinlik elemanı alımı yapacak. Beyoğlu Belediyesi iş ilanları kariyeristanbul.net'te!

Beyoğlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Organizasyon ve Etkinlik Personeli iş ilanı yayınladı. Etkinlik ve organizasyon personelinin görevleri neler? İş başvurusu yapacak adaylarda aranan nitelikler neler? İşe alınacak personel hangi kurumda görevlendirilecek? Beyoğlu Belediyesi çalışma şartları, müracaat koşulları neler? Etkinlik ve organizasyon elemanı iş başvurusu hakkında tüm detaylar kariyeristanbul.net'te!

Organizasyon Elemanı İş İlanı Detayları

İstanbul Beyoğlu'nda planlı ve sağlıklı kentleşmenin gerçekleştirilmesi amacıyla 2012 yılında kurulan Beyoğlu Belediyesi iştiraklerinden Beyoğlu Dönüşüm A.Ş, İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanları kategorisinde Kültür ve Sosyal İşler Organizasyon ve Etkinlik Personeli alımı ilanı yayınladı. İş başvurusu yapacak adayların öncelikle kamu haklarından mahrum ve emekli olmaması gerekiyor. İlanlara başvurular e-posta ile CV gönderilerek yapılacak. Diğer detaylar için aşağıdaki Genel Nitelikler, İş Tanımı ve Çalışma Şartları'nı inceleyiniz.

Müracaat Koşulları

 • En az lise mezunu
 • Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak
 • Kamu haklarından yasaklanmamış olmak
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak
Bu ilana başvurabilmek için 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmanız ve kamu haklarından mahrum olmamanız gerekmektedir.

Çalışma Şartları

 • Çalışma Saatleri: 08.00-17.00
 • Günlük Çalışma Süresi: 7,5 saat
 • Haftalık Çalışma Süresi: 45 saat

İş Tanımı

 • İşe alınacak personel, kültür ve sosyal işler organizasyon ve etkinlik personeli olarak görevlendirilecektir.
Yaşadığın şehrin iş ilanını uzakta arama.. İstanbul iş ilanları için doğru adres kariyeristanbul.net! Kamu İlanları, İşkur İlanları, Banka İlanları, Belediye İlanları, Özel Sektör İlanları ve daha fazlası Kariyer İstanbul'da!

Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri

Beyoğlu Belediyesi iş ilanına başvurmadan önce aşağıda yer alan Aday Kriterleri ve Pozisyon Bilgileri'ni detaylı olarak incelemenizi öneririz. kariyeristanbul.net her zaman kendi iş tecrübelerinize ve özgeçmişinize uygun iş ilanlarına başvurmanızı öneririz.

Aday Kriterleri
Tecrübe : Tecrübeli ya da Tecrübesiz
Askerlik Durumu : Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi : Lise(Mezun)
Belge/Sertifika : -

Pozisyon Bilgileri
Kurum/Şirket : Beyoğlu Belediyesi / Beyoğlu Dönüşüm A.Ş
Kategori Belediye İş İlanları
Sektör Eğlence Kültür Sanat
Pozisyon : Organizasyon Elemanı
Çalışma Şekli : Tam Zamanlı/Sürekli (Daimi İşçi)
Personel Sayısı : 1
Pozisyon Seviyesi : Eleman
Özel İstihdam Türü : Yok (Herkes)
Yaş : -
Çalışma Yeri : Şahkulu Mah. Meşrutiyet Cad. Beyoğlu Belediyesi Binası No:121, Beyoğlu / İstanbul
İkamet Tercihi : İstanbul Avrupa Yakası (Tüm İlçeler), İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler)
Yayınlanma Tarihi : 26 Aralık 2019
Son Başvuru Tarihi : 27 Aralık 2019
Maaş : Belirtilmedi
İŞKUR İlan No : -
Başvuru için geriye kalan süre

Bu İlana Nasıl Başvuru Yapılır?

  1. Yukarıdaki İLAN METNİNİ İNCELE butonuna tıklayın.
  2. İlan metninde belirtilen info@beyogludonusum.com.tr adresine e-posta ile CV'nizi gönderin.
  3. Detaylı bilgi için ilanda belirtilen kurum/firma yetkilisi ile iletişime geçin.
E-posta dışında başvuru kabul edilmeyecektir! Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulanan başvuru sahipleri görüşmeye çağırılacaktır.

Organizasyon Elemanı Ne İş Yapar?

Etkinlik ve organizasyon elemanı, planlamadan uygulamaya kadar tüm organizasyon süreçlerinin talep edilen standartlarda uygulanmasını sağlar. Fuar, kongre, konser alanı, spor salonu ya da herhangi bir kamusal alanda etkinlikler düzenleyerek, marka ya da hizmetlerin bilinirliğini artırır. Baştan sona organizasyonların sorunsuz ve verimli geçmesi için çabalar.

Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonları ile ilanları paylaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar